Güvenli Alışveriş

Bilgi Güvenliği

ZiraiSepetim.com, kullanıcı ve/veya müşterileri tarafından sağlanan bilgilerin güvenliğine büyük hassasiyet göstermektedir.

Bu amaçla,

  • ZiraiSepetim.com, müşterilerinin sağladığı bilgilerin güvenliği için, gerekli fiziksel, elektronik ve prosedürel önlemleri almaktadır.
  • ZiraiSepetim.com, müşterilerinden web üzerinden aldığı ve yüksek öneme sahip bilgileri (finansal bilgiler, kredi kartı bilgileri v.b.), Güvenli Soket Katmanı (Secure Socket Layer, SSL) teknolojisi ile şifrelenmiş web sayfaları aracılığı ile kullanmaktadır. Böylece, iletilen bilgilerin, Internet üzerinden kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilerek kullanılması ihtimali en düşük seviyeye indirilmektedir.
  • ZiraiSepetim.com müşterilerinden aldığı ve yüksek öneme sahip bilgileri kendi sistemlerinde özel şifrelenmiş yapıda saklamaktadır. Böylece, bu bilgilerin kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilmesi durumunda bile, kullanımı mümkün olamamaktadır.
  • ZiraiSepetim.com müşterilerinin kredi kartı bilgilerini hiçbir zaman veritabanına kaydetmemektedir.
  • ZiraiSepetim.com'un, müşterilerinden aldığı bilgilere, sadece kullanım amacına yönelik olarak, ilgili personel tarafından erişim gerçekleştirilebilmektedir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR